Po - Pá 10:00 - 18:00

Chorvatsko - TRPANJ

Aktuální vypsané termíny

9.9. – 18.9.2022

Rezervační formulář

[wpforms id="339"]

9.9. – 18.9.2022

Rezervační formulář

[wpforms id="339"]

16.9. – 25.9.2022

Rezervační formulář

[wpforms id="339"]

volné termíny na vyžádání

Rezervační formulář

[wpforms id="339"]

Cena:

15,900 Kč

TRPANJ – je menší obec, trajektový přístav a současně příjemné letovisko na severním pobřeží poloostrova Pelješac. Má krásné oblázkové a skalnaté pláže, malebnou polohu pod prudkými svahy kopců a klidnou atmosféru.

 

Zemědělská a rybářská obec (660 obyv.), přístav a současně příjemné menší letovisko, jediné na severním pobřeží poloostrova Pelješac. Z obce vede asfaltová spojka k hlavní pelješacké silnici, která ji spojuje se západní i východní částí poloostrova (do Orebiće 11 km). Trpanj má chráněnou polohu, příjemné mikroklima, dostatek vláhy (díky pramenům) a vegetace, včetně borových hájů na břehu. Na úrodné půdě v zázemí obce se pěstuje ovoce, zelenina a vinná réva.V minulosti to byl hlavní přístav poloostrova. Nyní sem jezdí trajekt z Ploče na pevnině (8 nám. mil).
V blízkosti obce je v zátoce Blace léčivé bahno (peloid), které má velmi dobré léčivé účinky při chorobách pohybového ústrojí a gynekologických problémech. Podle posudků odborníků je účinnější než bahno v některých známých lázních. Je zatím přístupné volně, bez omezení.

 

Výlety (fakultativně): historický Dubrovník, atraktivní městečka Korčula a Orebič, Mostar + Medugorje, panoramatické plavby kolem pobřeží …

Itinerář

 • Den 1.

  Odjezd z ČR.

 • Den 2.

  Příjezd do Chorvatska v dopoledních hodinách.

 • Den 3. - 8.

  Pobyt v Chorvatsku.

  Možnost fakultativních výletů.

 • Den 9.

  Odjezd do ČR v odpoledních hodinách.

 • Den 10.

  Příjezd do ČR.

Copyright © 2021 StockholmDream Travel

You cannot copy content of this page