Po - Pá 10:00 - 18:00

Itálie

Itálie je mezi Čechy třetí nejnavštěvovanější zemí.
Dovolená v Itálii znamená pro každého něco jiného – písčité pláže s azurovým mořem, pravá italská zmrzlina, zimní dovolená na sjezdovkách, města plná historie, někdo si představí jen pizzu, špagety a víno…

Itálie, celým názvem Italská republika je stát ležící v jižní Evropě na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř Itálie leží dva samostatné městské státy: Vatikán a San Marino. Itálii navíc patří území obklopené Švýcarskem zvané Campione d’Italia.

Cena na dotaz

Itálie – Caorle (Porto Santa Margherita)

Caorle zvané také jako "Malé Benátky" - patří mezi nejmalebnější a nejnavštěvovanější města na severním pobřeží Jadranu.

Prohlédnout nabídku
Cena na dotaz

Itálie – Palmová riviéra

Bohatá exotická vegetace je pro oblast Palmové riviéry velmi typická. Zejména ohromné množství palem a různých oleandrů dominuje této oblasti.

Prohlédnout nabídku
Cena na dotaz

Itálie – LIDO ADRIANO

Lido Adriano se nachází 15 km jižně od historického města Ravenny. Typickým znakem pobřeží jsou široké písčité pláže s pozvolným vstupem do moře.

Prohlédnout nabídku
Cena na dotaz

Itálie – ROSOLINA MARE

Příjemné a klidné letovisko ležící 70 km jižně od Benátek v blízkosti chráněné přírodní rezervace Delta del Po, mezi dvěmi řekami Adiže a Pádem.

Prohlédnout nabídku
Cena na dotaz

Itálie – CUPRA MARITTIMA

Městečko Cupra Marittima se nachází v oblasti Marche, na okraji Palmové rivieri,12 km severně od San Benedetta. Komfortně vybavené residence ...

Prohlédnout nabídku
Cena na dotaz

Itálie – SCALEA

Historické městečko u Tyrhenského moře cca 240km pod NEAPOLÍ. Nedaleko je překrásný záliv POLYCASTRO s ostrovem DINO.

Prohlédnout nabídku

Copyright © 2021 StockholmDream Travel

You cannot copy content of this page