Řecko – LEPTOKARIA 8 nocí

Aktuální vypsané termíny

volné termíny na vyžádání

Rezervační formulář

Př.: Jan/a Novák/ová
Př. 777 000 111
Př.: jméno@doména.cz
Vypište termín, Př.: 5.6. – 20.9.2020

Cena:

na dotaz

LEPTOKARIA – má připravenu řadu atrakcí, aktivit a míst, která stojí za vidění, takže uspokojí úplně všechny věkové kategorie návštěvníků. Není divu, že díky své všestrannosti láká každoročně obrovské množství lidí z celého světa, čímž se řadí mezi nejoblíbenější destinace v celém regionu, a zároveň i největší. Značnou část turistů Leptokarie tvoří rodiny s dětmi, pro které je středisko obzvláště dobře uzpůsobeno. Navíc pro děti, které často trpí na nejrůznější alergie a nemoci, je zdejší podnebí kombinující zdravé horské ovzduší a přímořské klima doslova spásou. A zdaleka nejen pro děti, ale uleví si též dospělí.
 
Až vás omrzí polehávání na pláži nebo zatoužíte po drobné změně, vydejte se na procházku městečkem. Najdete tu spoustu možností nákupů v malých krámcích otevřených do pozdních nočních hodin, marketech nebo na tržišti s čerstvými potravinami. Osvěžit se či příjemně posedět lze ve stylové taverně nebo restauraci. Nemusíte se bát vzít s sebou ani své potomky, neboť přímo v centru je pro ně připravena řada atrakcí. A až děti uložíte ke spánku v hotelu, vyrazte zpátky do ulic za trochou té řecké pověstné zábavy ve víru tance a hudby.

Jedním z lákadel Leptokarie jsou pláže, pokryté pískem a oblázky, jež se hrdě pyšní oceněním za kvalitu a čistotu, tzv. „modrou vlajkou“, která je udílena Evropskou unií. Navíc mořské dno se ve zdejších vodách ponořuje do hloubek jen velmi zvolna, a tak zajišťuje bezpečné koupání pro méně zdatné plavce a malé děti. Ti aktivnější potěší pestrá nabídka sportů a dalších pohybových aktivit, ať už na souši, ve vodě nebo na mořské hladině. K dispozici jsou slunečníky a lehátka k pronájmu, sprchy a další zařízení ke zvýšení pohodlí.

Itinerář

 • Den 1.

  Odjezd z ČR

 • Den 2.

  Příjezd do Itálie

 • Den 3. - 8.

  Pobyt v Řecku.

  Možnost fakultativních výletů.

 • Den 9.

  Odjezd z Řecka.

 • Den 10.

  Příjezd do ČR

You cannot copy content of this page