Aktuální vypsané termíny

INDIVIDUÁLNÍ POBYT

Rezervační formulář

Př.: Jan/a Novák/ová
Př. 777 000 111
Př.: jméno@doména.cz
Vypište termín, Př.: 5.6. – 20.9.2020

Cena:

na dotaz

Letenku Praha – New York – Praha se všemi poplatky (max. 1 přestup) + kabinové zavazadlo a odbavované dle pravidel pro přepravu zavazadel.
Metro kartu v NY až po dobu 7 dní.
Služby česky mluvícího průvodce po dobu zájezdu.
Transfer z letiště a na letiště.
Ubytování na 8 nocí dle domluvy ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením na Manhattanu.
Individuální program
Kontinentální snídaně

Letadlem (letenku Praha – New York), transfer z letiště a na letiště.

Zavazadla v ceně

 • malé kabinové zavazadlo o hmotnosti do 8 kg a max. Rozměrech 55 x 35 x 22 cm, včetně držadla, postranní kapsy a kol (lze vzít s sebou do letadla).
 • odbavené zavazadlo o hmotnosti do 23 kg.

Cestovní pojištění pro případ lékařské péče s dostatečnými limity.
Příplatek za jednolůžkový pokoj.
Možnost návštěvy hokejového zápasu NHL (NY Rangers, NY Islanders, NJ Devils).
Možnost návštěvy basketbalového zápasu NBA (Brooklyn Nets, New York Knicks).
Výlet k Niagárským vodopádům.
Pomoc vyřízení vstupní ESTA žádosti včetně úhrady poplatku ambasádě USA.

Itinerář

 • Den 1.

  Přílet do NY, setkání na letišti s česky mluvícím průvodcem s následným přesunem do hotelu, kde proběhne krátká informační schůzka s představením programu pobytu. K večeru seznámení s okolím hotelu a návštěvou večerního Times Square.

 • Den 2.

  Lower Manhattan Plavba lodí kolem Sochy Svobody na Long Island s výhledem na Manhattan. (za příplatek plavba přímo na Liberty Island, kde se Socha Svobody nachází). Po cestě zpět návštěva Wall Street, kolem proslulé sochy Býka do cílové destinace WTC k památníkům 9.11. Zde možná pro zájemce návštěva nové observatoře One World Observatory (za poplatek). Návštěva Brookfield Place s obchody, restauracemi a výhledem na Sochu Svobody a Hudson River.

 • Den 3.

  Upper Manhattan Návštěva proslulého Central Parku, ZOO Central Park, Fontánu Bethesda a hrádku Belvedere a památníku Alenky v říši divů a zpět kolem Guggnheimova muzea. Procházka po 5th Avenue kolem Rockefellerova Centra a katedrály Sv. Patrika na nádraží Grand Central.

 • Den 4.

  Midtown Návštěva Empire State Building. Procházka po bývalé vlakové trase High Line s návštěvou nábřeží řeky Hudson, s následným přesunem k Flatrion Building (žehlička) na náměstí Union Square.

 • Den 5.

  Brooklyn Bridge, China Town Návštěva nejznámějšího mostu v NY, Brooklyn Bridge, poté přesun do Brooklyn Bridge Park s následnou zpět zpět přes Manhattan Bridge do městské části China Town a Little Italy.

 • Den 6.

  Volný program Pro zájemce možnost odvozu na nákupy do Outletu ve státě Pennsylvania.

 • Den 7.

  Nákupní den - Victoria Secret, Macyś, Manhattan Mall, Lord & taylor a návštěva sportovních arén Madison Square Garden (New York Rangers), Yankee Stadium (New York Yankees, New York City FC), Barclays Center (New York Islanders, Brooklyn Nets).

 • Den 8.

  Cesta lanovkou na Rooseveltův ostrov s návštěvou památníku s výhledem na Manhattan a Queens. Odtud cesta k hotelu Plaza a po 5th Avenue ke knihovně v Bryantově parku.

 • Den 9.

  Odlet do ČR V odpoledních hodinách přesun na letiště s následným odletem do ČR.

 • Den 10.

  Přílet do ČR.

StockholmDream Travel s.r.o.
Vinohradská 1193/85
120 00 Praha 2
Česká republika